Celkem 34 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Romana Kolářová
Romana Kolářová
telefon: 777235528
romana.kolarova@sorent.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej stavení s bohatou historií u Blanského lesa - CHKO Blanský les

Cena:
6.900.000 ,-
Popis nemovitosti:

Nabízíme prodej udržovaného nemovitého kulturního dědictví – bývalého statku, nacházejícího se v blízkosti Blanského lesa. Tento dům je unikátním objektem, který se skládá z několika propojených budov, vytvářejících celek uzavřeného stavení. Jeho architektura kombinuje různé typy staveb (stáje, dílna, stodoly, zázemí pro majitele). K této nemovitosti náleží rozlehlý pozemek, který poskytuje dostatek prostoru pro další rozšíření nebo přizpůsobení potřebám nového vlastníka. Tento prostor může sloužit jako zahrada, rekreační plocha nebo dokonce pro rozšíření stávajících budov. Stavení dostalo znovu šanci být, a to díky současné majitelce. Je vyklizené, střechy po potřebné sanaci, vyčištěné a zabezpečené vnitřní prostory, vrata opravená a vybudováno krásné zázemí pro majitele.
Nabízená nemovitost poskytuje ideální podmínky pro expandující firmy po celé České republice, které se zaměřují na oblast pečovatelské péče, domy pro seniory, léčebny, komunity, pivovary s ubytovacím zařízením a školícími centry. Díky svému unikátnímu umístění a prostorovým možnostem je tento stav skvělou investiční příležitostí.
Paní majitelka nechala vypracovat stavebně historický průzkum, který novému majiteli předá podrobné informace. Tím je zajištěno, že při budoucím využití budou respektovány historické hodnoty nemovité kulturní památky.

Možnosti využití:
 

  1. Pečovatelská péče a domy pro seniory: Díky svému klidnému a přírodnímu prostředí je tento statek ideální místo pro zřízení pečovatelských domů nebo domovů pro seniory. 
  2. Léčebny: Díky prostorným interiérům a blízkosti přírody je tato nemovitost vhodná pro zřízení léčeben, rehabilitačních center nebo sanatorií. 
  3. Komunita a společenská centra, pivovary s ubytovacím zařízením, školícím centrem: Tyto prostory lze také využít pro pořádání svateb, firemních akcí nebo veřejných setkání.
  4. Truhlárna s dílnou, autodílna a zázemí pro firmu.


Na bočním pozemku stojí zemědělská stavba jiného vlastníka. Není předmětem prodeje.

PENB – průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Novela zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií ukládá realitním kancelářím od 1.7.2015 povinnost zveřejňovat hodnotu energetické náročnosti prodávané nemovitosti. Pokud prodávající nemá průkaz energetické náročnosti (PENB), je zprostředkovatel povinen ze zákona uvést hodnotu G, ačkoliv označení nemusí odpovídat skutečnému stavu nemovitosti.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
CB230701
Operace:
Prodej
Adresa:
Křemže 1
Plocha pozemku:
9526 m2
Plocha zastavěná:
4190 m2
Plocha podlahová:
60 m2
Plocha terasy:
16 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Smíšená
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Stáří objektu:
1827
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 55' 1.704"N, 14° 17' 52.260"E

Zajistíme vám nejvýhodnější financování. Volejte 775 241 735 – p. Miroslav Zedník a 601 142 787 – p. Andrea Pišňová.