Celkem 12 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Romana Kolářová
Romana Kolářová
telefon: 777235528
romana.kolarova@sorent.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej bytové jednotky 1+1 s podílem na dvorku, společná kolna

Cena:
1.200.000 Kč V případě více zájemců, bude prodáno nejvyšší nabídce.
Poznámka k ceně:
V případě více zájemců, bude prodáno nejvyšší nabídce.
Popis nemovitosti:

V zastoupení prodávajících nabízíme prodej bytové jednotky v Suchdole nad Lužnicí. Byt je prodáván prostřednictvím insolvenčního správce, který je jako jediný oprávněn nakládat s majetkem dlužníka. Naše RK má právo nemovitost nabízet.
Oceňovaný byt je umístěn v netypovém zděném bytovém domě. Jedná se o krajní řadový objekt o jednom nadzemním podlaží. Stavba je bez podzemního podlaží. V budově jsou celkem 4 bytové jednotky, každá má vstup z ulice. Bytový dům má z části půdu a z části je vybudované obytné podkroví. Základy jsou železobetonové izolované, konstrukce objektu je cihlová a stropy jsou z dřevěných trámů. Střecha je sedlová s polovalbou, střešní krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou plechové pozinkované. Vnější omítky jsou štukové a zateplení pláště je částečně provedeno. Stavebně technický stav je dobrý. Objekt byl postaven v 70 letech minulého století. Vlastnictví bytové jednotky je osobní. Dispozičně se jedná o 1+1. Součástí bytové jednotky je pokoj o výměře 15,30 m2, předsíň o výměře 4,00 m2, koupelna s WC o výměře 5,00 m2, chodba o výměře 7,80 m2 (jedná se o polovinu chodby, společnou s bytem č. 434/3). Podlahová plocha činí 32,10 m2.

Vnitřní omítky jsou štukové. V bytě jsou zdvojená dřevěná okna, příslušenství oken chybí. Orientace obytných prostor je na východ, západ. Vybavení koupelny tvoří klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. V oceňované bytové jednotce jsou dřevěné plné interiérové dveře, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. Pro vaření je využívána kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Pro osvětlení jsou použity lustry. V obytných místnostech je lino, v kuchyni je položeno lino, koupelna má keramickou dlažbu a v chodbě je položena keramická dlažba. V bytě je zavedena elektřina o napětí 230V a je připojen k rozvodné síti elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, je napojen na jímku a je zde zaveden zemní plyn. Byt je vytápěn lokálně pomocí kamen a nejsou zde namontována topná tělesa. V bytě je pro ohřev vody instalován bojler. Původně byl byt vytápěn plynovými kamny, v době prohlídky byl plyn odpojen. Stěny bytu jsou bez vad, okna v bytě jsou zastaralá, podlahy jsou původní, rozvody jsou původní, v koupelně opadávají obklady. Oceňovaný byt je vhodný k rekonstrukci. Prohlídky možné po telefonické domluvě. Fotografie interiéru pošleme na vyžádání.

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
CB220811
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Suchdol nad Lužnicí
Na Huti 434
Plocha podlahová:
32 m2
Podlaží:
Přízemí
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
smíšená
Umístění objektu:
klidná část obce
Stáří objektu:
1970
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|exactly|48.90712,14.88483
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 54' 25.632"N, 14° 53' 5.388"E

Zajistíme vám nejvýhodnější financování. Volejte 775 241 735 – p. Miroslav Zedník a 601 142 787 – p. Andrea Pišňová.