Slupečná - Lipno nad Vltavou.

Prodej domu - penzionu s celoročním provozem v Lipně nad Vltavou - Slupečná, pozemek 4054m2, který je určený k výstavbě až 2 rodinných domů.

10.900.000 Kč
Kupní cena je uvedena včetně provize RK. Celková plocha 4 054m2.
Typ:
Komerční prostor
Plocha užitná:
270 m2
Plocha pozemku:
4054 m2
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi udržovaný a prostorný rodinný dům, který se nachází na velmi pěkném a klidném místě u Lipna nad Vltavou v lokalitě Slupečná. Dům slouží v současné době jako penzion a byt pro majitele s celoročním provozem a zavedenou klientelou. Velkou výhodou je stavební pozemek za domem, který je oddělen geometrickým plánem (GP bude vložen spolu s kupní smlouvou do katastru nemovitostí), dá se tedy odprodat i samostatně. Pro případné rozšíření ubytovací kapacity je na pozemku možnost stavby 2 rodinných domů, případně chat nebo umístění mobilheimu. Zahrada je krásně udržovaná a nachází se na ní venkovní zapuštěný bazén, zastřešená terasa s posezením(cca20mís­t), dále garáž (31m2) pro 2 os.auta, dílna. U domu je také parkoviště (zpevněná plocha) pro 8 aut, a dále stodola (53m2) se zvýšeným podkrovím a 3 boxy pro koně (norma EU) + přípravna. Skleník 3 × 3m.Celý pozemek je oplocený se 3 vjezdy, část s hosp.budovou je oddělena plotem. Oplocení – drátěný plot výška 150 cm,z čelní strany plaňkový plot. Rok výstavby 1990 – 1993, rok rekonstrukce 2005/6. Obv. zdivo z pálených děrovaných cihel 45 cm. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci,elek­třina 220 + 380 V ( HDO). Vytápění je zajištěno ústředním topením (litinové radiátory), kotel na tuhá paliva +elektro kotel. Rozvody elektro v mědi. Rozvod vody v plastu. Okna a dvoje vstupní dveře plastová, nové schodiště, podlahy, fasáda 6/2015. Celková plocha 4 054m2.
Obec Slupečná, byla až do výstavby sídliště Lipno obcí, od roku 1954 je osadou Lipna nad Vltavou s trvalým osídlením. Okolí Lip. nádrže nabízí možnosti pro turistiku a cykloturistiku. V blízkosti Lipna se nachází mnoho výletních cílů, z nichž mnohé jsou unikátními přírodními či kulturními památkami. Regionem Lipenska prochází množství značených cyklistických stezek a cyklotras s dobrou návazností na trasy v ostatních regionech jižních Čech či hornorakouského Waldviertelu. Veškerá občanská vybavenost cca 900m.

Dispoziční řešení – suteren- společenská místnost (příp. restaurace) pro hosty včetně barového pultu, skladovací prostory, toalety (muži, ženy), úklidová komora. Ze suterenu je vstup spojovací chodbou do bytu majitele.

I.NP – z úrovně zahrady se nachází samostatný vstup do mezonetového bytu majitele a dále zádveří, samostatný vchod, spojovací chodba, 4 pokoje k pronájmu, toalety + WC k pokojům, zádveří vchodu do domu.

2.NP – byt majitele dispozičně řešený jako 5+1 + podkroví.

Úložný prostor pod střechou.

Číslo nem.:
CB160826
Číslo nem.:
CB160826
Výhradně:
Ano
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Lipno nad Vltavou
Slupečná
Umístění objektu:
klidná část obce
Plocha užitná:
270 m2
Zahrada:
Ne
Plocha pozemku:
4054 m2
Lodžie:
Ne
Plocha skladu:
60 m2
Konstrukce:
cihlová
Stáří objektu:
1993
Rok rekonstrukce:
2006
Výtah:
Ne
Plyn u nemovitosti:
možnost zavést
Elektřina u nemovitosti:
230 V, 400 V
Vodovod:
Vodovod
Datum poslední úpravy:
15.8.2018
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
realitní makléř: Eva Kubátová
Prodejce:
Eva Kubátová
telefon: 725967067
eva.kubatova@sorent.cz

K nezávaznému kontaktování stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

* Jméno * Telefon
* Email
* Váš vzkaz
 
TOPlist